♥ Bohaterowie ♥

Libby Olivia Bianca Hathaway ( Liv, Livi, Flesh ) 19 l. – pochodzi z Irlandii, ale jak miała kilkanaście miesięcy razem z rodzicami przeniosła się do Miami. Zwariowana nastolatka kochając imprezy i flirt. Nie traktuje chłopaków poważnie względem związku. Kocha rozkochiwać w sobie płeć przeciwną, robić nadzieję, a później bezlitośnie porzucać. Większość ludzi w szkole uważa ją za zimną sukę, ale znajomi wiedzą że da się ją lubić. Nie jest bezuczuciowa, jej zachowanie ma podłoże w jej dzieciństwie. Jeśli ktoś jej się naprawdę spodoba nie pokaż tego, będzie chować to w sobie, bojąc się odrzucenia. Bogata jednak nie rozpieszczona, córka Margaret i Bob’a Hathaway właścicieli międzynarodowej firmy odzieżowej, która konkuruje z firmami rodziców Scarlett i Andrei. Wszyscy twierdzą ze nie powinny się z tego powodu przyjaźnić, ale one kochają się jak siostry. Ma 21 letniego brata Matt’a. Posiada psa Moon rasy szpic miniaturowy pomeranian, którego dostała na 18 urodziny od przyjaciółek. Kocha surfować, pływać i tańczyć balet. W przyszłości chce zostać modelką, ale na razie to ona stoi za obiektywem. Urodzona optymistka w każdej sytuacji stara się znaleźć plusy. Mieszka ze Scar i An we własnej willi.

Scarlett Caroline Greemetree ( Scar, Lett, Panda) 18 l. – polka, która w wieku dziesięciu lat przeprowadziła się do Miami. Od zawsze była  pilną uczennicą, pupilkiem nauczycieli i miała same wzorowe oceny. Uwielbia wszystko co słodkie, rozkoszne i urocze. Kolekcjonuje pluszaki o czym jednak nikt, nie licząc jej najlepszych przyjaciółek, nie wie. Posiada owczarka niemieckiego, którego ze względu na jej ulubiony polski serial, nazwała Komisarz Alex. Ma turkusowego garbusa. Ludzie kochają ją za jej optymizm w stosunku do życia, jednak... nie tak często go okazuje. Na co dzień bywa raczej odpowiedzialna i wściekająca się na wszystkie głupoty. W stosunku do obcych raczej zamknięta w sobie i nieśmiała. Gdy się denerwuje popada w straszną furię, wtedy ... bez kija nie podchodź. Czasem ma myśli sadystyczne, oraz chore sny o Voldemordzie w szafie przymierzającego jej różową bieliznę.

Andrea Sarah Sanchez ( An, Ana, Star ) 20 l. – mieszka w Miami od zawsze. Jest bardzo pewna siebie, niektórzy mówią, że nawet arogancka. Lubi mieć wszystko zrobione idealnie i denerwuje się kiedy coś idzie nie po jej myśli. Kocha imprezować do białego rana i często przesadza z alkoholem. Jej pasją jest gra w teatrze i w przyszłości chciałaby zostać aktorką. Chodzi na różne przesłuchania do seriali i filmów i cieszy się z każdej, nawet najmniejszej roli. Często wykorzystuje swoje zdolności aktorskie do osiągania swoich celów.  An ma chłopaka, Petera o którego jest strasznie zazdrosna. Ma wrażenie, że każda dziewczyna chce jej go odebrać. Dzięki swojej ambicji i wytrwałości prowadzi „radiowęzeł” gdzie obgaduje swoich wrogów, dlatego większość  stara się jej nie podpaść. Andrea uwielbia planować różne zemsty i intrygi. Często za różne przysługi pomaga się zemścić osobą, które się do niej zgłaszają.

Harry Styles ( Hazza, lokers ) – Czarujący 20 – latek, który jest pewien, że potrafi zawrócić w głowie każdej dziewczynie. Kocha imprezy i flirty. Tygodniowo zalicza wiele romansów. Często się upija a wtedy nie odpowiada za swoje czyny. Nie ma problemów z nagością. Wręcz uwielbia swoje ciało. Jest bardzo pewny siebie, sprytny, namiętny i niekiedy bezczelny. Uważa się za boga seksu.

Liam Payne ( Li, Lilo ) – Inteligentny 21 – latek, który jest dość spokojny i cichy. Lubi jednak brać udział w dyskusjach i nie boi się wygłaszać własnego zdania. Jest dżentelmen i zawsze traktuje innych z szacunkiem. Uważa, że wszyscy są sobie równi. Nienawidzi kiedy ktoś naśmiewa się z innych bo mają mniej pieniędzy lub nie stać ich na drogie ciuchy.

Niall Horan ( głodomor, blondas ) – Pełen życia 21 – latek, który uwielbia zawierać nowe znajomość. Jest towarzyski i na imprezach zawsze dotrzymuje gościom towarzystwa. Niall to optymista który nawet w najgorszych sytuacjach potrafi znaleźć jakieś wyjście. Przepada za słodyczami. Często ma bardzo zwariowane pomysły ale to wrażliwy chłopak, który chce w końcu znaleźć tę „jedyną”. 

Zayn Malik ( mulat, Zay ) – Troskliwy 21 – latek, który dba o przyjaciół i zawsze ma dla nich czas. Często rozpiera go energia a wtedy musi porządnie zaszaleć ale to nie znaczy, że nie ceni sobie ciszy i spokoju. Jest ambitny i niezależny. Nie lubi gdy ktoś mu się zbytnio narzuca. Woli mieć więcej swobody. Ma obsesję na punkcie robienia tatuaży. Krążą plotki, że chce być drugim zombie boyem. 

Louis Tomlinson ( Boo Bear, Lou )  – Zabawny 21 – latek, który ma nie po kolei w głowie. Nienawidzi nudy i bezczynności. Zawsze musi mieć jakieś zajęcie inaczej dostaje szału. Ma poczucie humoru i często żartuje w bardzo nie typowy sposób. Przyjaciele mówią, na niego „uroczy zboczeniec”. Jego marzeniem jest poślubić Hannę Montanę. Nie cierpi kiedy ktoś mu mówi, że gra ją Miley Cyrus.

Peter White – 22 l. Chłopak Andrei
 
Jace Sanchez15 l. Brat An

Matt Hathaway – 21 l. Brat Liv

Astra Greemetree - 7 l. Młodsza siostra Scarlett.

Sasha Mitchell - 19 l. Koleżanka Libby

Cris Neollin - 25 l. Komisarz i szef wydziału kryminalnego.

Martin Cross - 19 l. Pracownik wydziału kryminalnego, partner Scarlett.
 
Katie Monte - 22 l. Pracownica wydziału kryminalnego, gdzie pracuje Scarlett.

Shaylen Fit - 28 l. Sekretarka wydziału kryminalnego.

Mathias Clobotton - 23 l. Pracownik wydziału kryminalnego, partner Katie.

Izabella Hudson - 19 l. - znajoma An, Scar i Liv.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz